Renault Symbol 1.5 DCi Joy
Renault Symbol 1.5 DCi Joy
Renault Symbol 1.5 DCi Joy
Renault Symbol 1.5 DCi Joy
Renault Symbol 1.5 DCi Joy
motor
1401-1600cc, 76-100bg, Dizel
Şanzıman
Manuel
Koşullar
En az 21 yaş ve 2 yıllık ehliyet.

Araç tanıtımı

Antalya oto kiralamasektöründe en fazla tercih edilen araçlardan birisi olan Renault Symbol 1.5 dCi Joy özellikleri hakkında bilgileri ve yakıt tüketimini, yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Türkiye'de en fazla tercih edilen markalar arasında yavaş yavaş yerini almaya başlayan Renault Symbol, genel kullanım alışkanlıklarına hitap etmesi nedeniyle tercih nedeni olmaktadır. Renault Symbol 1.5 dCi Joy yakıt tüketimi konusunda da son derece cimri araçlardan birisi olup, 3,9 karma yakıt tüketimiyle adeta cebinizi koruyor.

Antalya Oto Kiralama Sektörünün Tercih Edilenleri Arasında

İçten yanmalı motor tipine sahip olan Fransız markası, 90 Hp beygir gücü ve turbo besleme tipine sahip araçlardan birisidir. Antalya rent a car sektöründe tercih edilen araçlar arasındaki Renault Symbol 1.5 dCi Joy kiralama işlemlerinizi, Bekman Antalya oto kiralama firmamızdan güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

167 km/s azami hıza sahip olan araç, 100 km’ye 12,2 saniye gibi bir ortalamada ulaşmaktadır. Dizel yakıt tipine sahip aracın yakıt kapasitesi 50 litre olup, şehir içi tüketimlerde 4,4 litre ve şehir içi tüketimlerde de beklentilere hitap eden bir 3,7 litrelik dizel yakıt tüketimiyle göz dolduruyor.

5 ileri manuel vites özelliğine sahip aracın bagaj hacmi 510 litre olup, genel kullanımlar için oldukça ideal bir profile sahiptir. Sürüş konforu konusunda da bekleneni sunan araç, yokuş kalkış desteği, ABS fren sitemi, Acil fren desteği ve ASR patinaj önleme sistemi gibi güvenlik ve ekstra konfor sağlayan özelliklere sahip.

Göz alıcı alaşımlı jantlar, elektrikli yan camlar ve sinyalli yan aynalar ile, sürüş güvenliği için araca ekstra katkılar sağlanmış durumda. Manuel klima özelliğiyle hava şartlarından etkilenmeden sürüş yapabilme özelliği sunulan araçta bulunan direksiyon yükseklik ayarı gibi ufak detaylarda, yine sürücü konforuna yönelik tasarlanmış özellikler olarak dikkat çekiyor.

Direksiyon üzerindeki müzik sistemine kumanda eden tuşlar her ne kadar günümüz araç teknolojisinde basit kabul edilse de, sürücü konforu ve sürüş güvenliği açısından ekstra bir detaydır.

Renault Symbol 1.5 dCi Joy özellikleri arasında; İpod İphone bağlantısı, 12v priz, USB ve SD kart girişi, CD çalar ve Bluetooth gibi klasik araç özelliklerinin bulunduğunu da görebiliriz. Antalya oto kiralama ve fiyat kıyaslaması yaptığımızda, özellikle uzun süreli araç kiralamaları için ideal araçlar arasında olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.