Renault Clio 1.5 DCi Joy
Renault Clio 1.5 DCi Joy
Renault Clio 1.5 DCi Joy
Renault Clio 1.5 DCi Joy
Renault Clio 1.5 DCi Joy
motor
1401-1600cc, 76-100bg, Dizel
Şanzıman
Manuel
Koşullar
En az 21 yaş ve 2 yıllık ehliyet.

Araç tanıtımı

Antalya rent a carsektörünün rağbet gören araçları arasında yer alan Renault Clio 1.5 dCi Joy özellikleri ve yakıt tüketimi ile, kullanıcılardan oldukça olumlu geri dönüş alan araçlardan birisidir. Özellikle uzun süreli Antalya oto kiralamaseçeneklerinde sunduğu yakıt tasarrufuyla beraber, son derece bütçe dostu araçlar arasında yer alan Renault Clio 1.5 dCi Joy’un genel özellikleri hakkındaki detaylara, yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

1461 cc silindir hacmine sahip yeni nesil Renault Clio, 75Hp beygir gücü ve dizel yakıt türüyle dikkat çekiyor. 168 km/saat maksimum hıza imkan veren araç, 100 km hıza ise yaklaşık 14,3 saniyede ulaşmaktadır.

5 ileri manuel şanzımana sahip Renault Clio 1.5 dCi Joy, 300 litre bagaj hacmi ve 200 Nm maksimum tork ile orta segment araçlardan beklenen özellikleri sunuyor. Güvenlik açısından sınıfına göre birçok özelliğin düşünüldüğü Renault Clio Joy, sürücü ve yolcu hava yastıkları, yan perde hava yastığı, ABS, ESP, Lastik basınç kontrol sistemi, Fren güç dağılım sistemi, ASR ve LED gündüz farkları gibi birçok özelliği bir arada sunuyor.

Renault Clio 1.5 dCi Joy Teknolojik Donanım ve Konfor

Teknolojik donanımına baktığımızda Yokuş kalkış destek sistemi, yol bilgisayarı, hız sabitleme sistemi, USB girişi ve Bluetooth bağlantı sistemleri gibi özelliklerinin bulunduğunu görmekteyiz.

Fonksiyonel direksiyon simidir ve manuel klimasıyla diğer özelliklerine ek olarak sürücü ve yolcu konforu sunan araç, genel itibariyle güvenlik ve teknolojik donanımlarıyla birlikte düşünüldüğünde, ideal bir sürüş keyfi yaşayabileceğiniz araçlar arasında yer alıyor.

Bekman Antalya oto kiralama ile güven içerisinde Antalya Renault Clio 1.5 dCi Joy kiralama işlemlerinizi yaparak, en uygun fiyat avantajlarına bizimle sahip olabilirsiniz. Antalya rent a car sektöründe uzun süredir hizmet veren firmamız, Renault Clio 1.5 dCi Joy kiralamadışında birçok araç seçenekleriyle de sizlere beklentilerinizin üzerinde bir kaliteyle hizmet vermektedir.

Sizde güvenilir Antalya oto kiralama firması arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiler alabilir, dilediğiniz aracı uygun fiyat seçenekleriyle hızlı bir şekilde kiralama imkanına sahip olabilirsiniz.