Fiat Egea 1.3 MultiJet Easy
Fiat Egea 1.3 MultiJet Easy
Fiat Egea 1.3 MultiJet Easy
Fiat Egea 1.3 MultiJet Easy
Fiat Egea 1.3 MultiJet Easy
motor
1201-1400cc, 76-100bg, Dizel
Şanzıman
Manuel
Koşullar
En az 21 yaş ve 2 yıllık ehliyet.

Araç tanıtımı

Antalya oto kiralamahizmeti kapsamında sizlere sunduğumuz seçeneklerden birisi olan Fiat Egea 1.3 MultiJet Easy kiralama, en fazla tercih edilen Antalya rent a car hizmetleri arasında yer almaktadır. Aracın teknoloji, performans, konfor ve yakıt tüketimi özellikleri hakkındaki detaylara, yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Fiat Egea 1.3 MultiJet Easy Özellikleri

1248 cc silindir hacmine sahip olan otomobil, saatte 180 km hız limitine sahip olmasının yanı sıra, 100 km hıza 11,7 saniyede ulaşmanıza imkan vermektedir.

Aracın bagaj hacmine baktığımızda, 520 litrelik oldukça geniş bir hacmi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 5 ileri manuel şanzımanı bulunan araç, 200 Nm maksimum torka sahiptir.

Sürücü ve yolcu hava yastığı, lastik basınç kontrol sistemi, ABS, ESP, ASR ve Fren güç dağılım sistemi, Fiat Egea 1.3 MultiJet Easy güvenlik ve ekstra konforunu artıran özellikleri arasında yer almaktadır.

Diğer yandan yol bilgisayarı, yokuş kalkış destek sistemi, USB girişi ve Bluetooth bağlantısı gibi ek teknolojik özelliklerde, konforu artırmaya yönelik sunulmuş diğer nitelikler arasındadır.

Aracın sürüş ve yolcu konforuna baktığımızda, uzun yolculuklarda dahi büyük bir rahatlık sunduğunu söyleyebiliriz. Fiat Egea 1.3 MultiJet Easy’ın konfora dayalı sunulan diğer özelliklerinden bazıları da; manuel klima, elektrikli arka camlar, ön kol dayama ünitesi, çok fonksiyonel direksiyon simidi ve refakatçi aydınlatma sistemi gibi özelliklerdir.

Fiat Egea 1.3 MultiJet Easy Yakıt Tüketimi

Fiat Egea 1.3 MultiJet Easy yakıt tüketimi konusunda, oldukça cimri araçlardan birisidir desek, sanırım hiç yanışmış olmayız. Kendi segmentinde bulunan ortalama yakıt tüketimini sunan araç şehir içi sürüşlerde ortalama 5,2 litre, şehir dışı kullanımlarda 3,5 litre ve karma yakıt tüketiminde ise 4,1 litre yakıt tüketimi ortalamasına sahiptir.

Dizel yakıt türüyle çalışan aracın yakıt deposu hacmi, 45 litredir.

Antalya oto kiralama firmaları arasında yıllardır tecrübeye dayalı olarak hizmet veren Bekman Antalya rent a car firmamız, en cazip fiyatlarla Antalya Fiat Egea 1.3 MultiJet Easy kiralama seçenekleri sunmaktadır. Fiat Egea 1.3 MultiJet Easy dışında farklı araç seçeneklerini kiralama imkanı da sunan firmamız hakkında daha fazla detay edinmek için, bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.