antalyarentacar.com.tr | Antalya Rent A Car » Jeep Renegade

Belkide uzun zamandır aradığınız tarz Jeep Renegade olabilir. Peki bu ayrıcalık Antalya araç kiralama olabilir mi ?

ONLİNE REZERVASYON
Alış Yeri Alış Yeri Mevki Alış Tarihi / Alış Saati Para Birimi

Dönüş Yeri Dönüş Yeri Mevki Dönüş Tarihi / Dönüş Saati

SEZONLAR :

  • Jeep Renegade
  • Jeep Renegade
Jeep Renegade
Jeep Renegade Kişi Sayısı : x5 Bagaj Sayısı : x5 Vites Türü : Manuel Yakıt Türü : Benzin Fiyata Dahil Olan Hizmetler Araç Kiralama Sigortası Yol Yardım
1-3 Gün Arası : 4-6 Gün Arası : 7-13 Gün Arası : 14-20 Gün Arası : 21-27 Gün Arası : 28+ Gün Arası :
300.00 TL 275.00 TL 250.00 TL 225.00 TL 200.00 TL 175.00 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Motor Hacmi : 1201-1400cc Beygir Gücü : 126-150 BG Yakıt Türü : Manuel Vites Türü : Benzin
Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Var USB Bağlantı : Var

ARAÇ HAKKINDA BİLGİ

Amerikan ordusunun ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile üretime başlayan Jeep savaş yıllarının bitmesinin ardından ordu dışında halkada üretim yapmaya devam etti. Zamanla modellerini arttırarak ve geliştirerek büyük bir kitleye hitap eden Jeep son olarak Renegade modeli ile savaşı unutturan karizmatik ve aynı zamanda tatlı bir araç üretti. Garajımızda bulunan Renegade modeli 1.4 MultiAir 140 beygir motora sahip, fakat bu motoru hemen küçümseyin. Araç ağırlığını tam kapasite dolu haldeyken dahi güçlü bir şekilde çeken bir motor bu. Düşük motor gücü yüksek performans açıkçası insanı şaşırtıyor. Bunun yanında düşük yakıt tüketiminden bahsetmek abartı olabilir fakat araç ortalama 6.0 litre gibi bir tüketim ile gönüllerde taht kuruyor.
 
Garajımızda bulunan araç 6 ileri manuel vitesli bir şanzumana sahip. Araç donanımında bir çok modelin dolu paketinde bulunan özellikler baz modelde verilmiş durumda. Bunlardan bazıları yokuş kalkış desteği, hız sabitleyici, hız sınırlayıcı, bluetooh bağlantıya sahip multi media oynatıcı gibi özellikler ilk bakışta dikkati çekiyor. Unutmadan görmeye alışık olmadığımız bir özellikten bahsetmek gerekirse araç içerisinde bulunan 220 volt çıkışa sahip amerikan tarz prizden bahsedelim. Bu elektrik prizi ile laptop, telefon, tablet gibi ürünleri şarj edebilirsiniz. Tek eksi durum prizin amerikan tarzında olması, bu nedenle bir çevirici kullanmanız gerekiyor. Türkiye üretimi için priz revize edilse daha iyi olabilirdi.
 
Genel özellikleri ile Jeep Renegade sizi bekliyor. Antalya rent a car rezervasyonu yapmak için web sitemizi kulanabilir yada 0850 304 81 56 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.